UBYTOVÁNÍ +420 606 608 081 - KAVÁRNA +420 725 522 718

WELLNESS

Wellness

Luxusní wellness, kde můžete setřást všechny starosti

Luxusní wellness, kde můžete setřást všechny starosti a načerpat novou energii. Dopřejte si relaxaci ve finské sauně či infrasauně. Vyzkoušejte inovativní zážitkové sprchy a netradiční relaxaci na vodní posteli, která je v oblasti uvolnění novou dimenzí. Nedílnou součástí wellness je také relaxační zóna s lehátky a posezením, kde si ničím nerušeni můžete vychutnat zasloužený odpočinek.

Celé wellness disponuje maximální kapacitou 12 osob. Rezervace prostoru je možná pouze jako privátní wellness. Získáte tak jedinečný prostor, kde může proběhnout např. oslava, rozlučka se svobodou nebo teambuilding.

Finská sauna

Sauna při teplotách od 70° do 100°C a relativní vlhkosti od 3% do 20% je odedávna využívána k detoxikaci organismu, zlepšení mentálního zdraví a snížení bolestí. Saunování přináší psychickou i fyzickou relaxaci těla, pomáhá posilovat krevní oběh a odolnost organismu.

Infrasauna

Infračervená sauna je vhodnou alternativou pro ty, kterým připadají klasické sauny příliš horké. Začnete se zde potit sami od sebe, a to účinkem jemného tepla infračerveného záření typu C, které je známé pozitivním vlivem na detoxikaci organismu, prokrvení celého těla a také látkovou výměnu. Oblibu si získala např. u sportovců, kteří toto příjemné teplo dokonale uvolňující svalstvo vyhledávají po fyzické zátěži.

Zážitkové sprchy

Zážitkové sprchy posunou sprchování na další úroveň. Zažijte jedinečné chvíle u tak běžné a každodenní činnosti, jakou je prosté sprchování. Sprchy jsou vybaveny aromaterapií, hydromasážními tryskami nebo např. barevnou terapií.

Vodní postel

Netradiční relaxaci si dopřejete na vodní posteli. Tradiční matrace podpírá tělo jen v určitých bodech. Při ležení na zádech je to hlava, lopatky, hýždě, lýtka, paty. Podobně při ležení na boku anebo na břiše. Důsledkem je nevyrovnaná, neanatomická poloha těla a vznik tlakových bodů, kde se matrace dotýká těla.Vodní matrace se zcela přizpůsobí tvaru těla, podepře tělo v celé ploše a to se tak vytvaruje do anatomické polohy. Páteř se zcela uvolní a opět získá přirozenou polohu písmene S. Meziobratlové ploténky, které jsou po celý den při chůzi, ve stoje a v sedě zatěžovány a stlačovány se uvolní, načerpají tekutinu, roztáhnou a především zregenerují.

Relaxační zóna s lehátky a křesílky

Otevírací doba

pouze privátní pronájem: 15:00 – 00:00

 

 

Dopřejte svým blízkým 2 hodiny úžasné relaxace. Nabízíme Vám k zakoupení         DÁRKOVÉ VOUCHERY.

Využití Wellness je možné pouze po předchozí rezervaci  a to minimálně 2 hodiny předem.

Pokud nebude provedena včasná rezervace, nemůžeme garantovat možnost wellness využít.
Wellness má omezenou kapacitu 12 osob a rezervace je možná vždy na 2 hodiny.

REZERVACE U OBSLUHY KAVÁRNY NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE

+420 725 522 718

Ceník

Privátní pronájem celého wellness
na 2 hodiny 1.290,- Kč (1 – 4 osoby)

  • V ceně je zahrnuto zapůjčení plédu (až pro 4 osoby).
  • Láhev vína nebo sektu dle výběru z nápojové karty k wellness
    – možné doobjenat i jinou láhev vína popř.nealkoholické nápoje z celého sortimentu vinárny a rozdíl doplatit.
  • Každá další osoba zaplatí 150,- Kč/2 hodiny (v ceně zapůjčení plédu)
  • Maximální kapacita je 12 osob
  • Ručník je případně možné zapůjčit za poplatek 30,- Kč, župan za poplatek 50,- Kč.

Hosté Apartmánů Terasy Café mají zvýhodněnou cenu 1.090,- Kč/ 2 hodiny (1 – 4 osoby)

WELLNESS ETIKETA Terasy Café

Klidová zóna:

Žádáme Vás v zájmu všech hostů, abyste udržovali hlasitost na úrovni, kterou vyžaduje klidová zóna. Mobilní telefony a jejich používání není ve wellness dovolenou s výjimkou privátního pronájmu celého wellness. Pokud sebou mobilní telefon do wellness přinesete, zanechte ho v šatní skřínce, kterou si můžete uzamknout a vypněte zvuk.

 

Děti:

WELLNESS je zónou absolutního klidu. Dětem mladším 15 let je do Wellness vstup zakázán.

(neplatí pro privátní pronájem, zde je vstup dětem povolený)

 

Župany a ručníky:

Před vstupem do WELLNESS obdržíte od obsluhy kavárny/vinárny pléd.  Po osprchování odložte svůj župan, ručník a oblékněte si pléd.  Do sauny vstupujte vždy v plédu. Z hygienických důvodů používejte pléd prosím vždy jako podložku. Podložte své tělo v místech, kde se dotýkáte dřevěných lavic (chodidla, hýždě, záda, hlava). Zapůjčené župany apod. vraťte prosím při odchodu z Wellness opět obsluze kavárny/vinárny v tašce, ve které jste je obdrželi.

Vstup v plavkách není do WELLNESS z hygienických důvodů povolený.

 

Bezpečnost:

Ve WELLNESS používejte protiskluzovou obuv (žabky, pantofle) z důvodu nebezpečí uklouznutí. Obuv odložte před kabinou sauny.

 

Rezervace lehátek:

Aby si všichni hosté mohli užívat zasloužený relax, obsaďte jen vlastní lehátko.

 

Před vstupem:

V očistné sprše se důkladně omyjte mýdlem, osprchujte se teplou vodou.

Před každým vstupem do sauny setřete vodu z povrchu těla i usušte hlavu. Je to důležité z hlediska udržení požadované nízké vlhkosti v suché sauně.

 

Občerstvení a nápoje:

Do WELLNESS není povoleno nosit vlastní potraviny a nápoje. K dispozici je zdarma čistá voda. Další nápoje je možné zakoupit u obsluhy kavárny/vinárny před počátkem saunování. Obsluha ve Wellness funguje pouze při privátním pronájmu celého wellness.

 

Doporučení:

Délka pobytu v sauně/infrasauně je individuální a měla by se řídit subjektivním pocitem horka. Po prohřátí vyjděte ze sauny/infrasauny a opláchněte se pod studenou sprchou.

Proceduru teplo-chlad opakujte nejlépe třikrát. Doba odpočinku mezi vstupy do saun by se měla rovnat době strávené v nich. Po sauně je třeba vynechat intenzivní tělesnou námahu a doplnit pitný režim. (vhodné jsou neslazené minerální vody nebo přírodní šťávy)

Skvělé zážitky a chvíle opravdového uvolnění Vám přeje kolektiv pracovníků Terasy Café.